Neprůstřelné fólie

Neprůstřelná folie TOP 300 - Atrefo fólie

Bezpečnostní fólie TOP300 R posouvá hranice bezpečnosti. Vývoj tohoto modelu TOP300 je první bezpečnostní fólií, která je certifikována jako neprůstřelná. Je to nejodolnější bezpečnostní fólie, která byla kdy vyrobena. TOP300 zaručuje perfektní bezpečnost vašich prostor a osob.

Úplně bezbarvý bezpečnostní fólie TOP300 vytváří plochu, která drží sklo v jednom kuse, čímž zabraňuje rozbití na kusy v případě výbuchu nebo vandalismu.

TOP300 je obzvláště vhodný pro zabezpečení exponovaných skleněných ploch, jako jsou obchody, finanční instituce, veřejné budovy, kanceláře, kostely, muzea, ambasády, banky atd.

Ukázky našich instalací

Nabízíme poradenství a kompletní instalaci folii na okna. Nabízíme bezpečnostní folie, které zvýší vaši bezpečnost, tepelně izolační pro úsporu vašich peněz za vytápění, proti sluneční pro snížení svícení slunce do interiéru a privátní folie pro zvýšení vašeho soukromí.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi předložíme nabídku folií na okna na míru vašim potřebám.

Nové reference instalace fólií

Níže naleznete nové reference instalací všech druhů folii, které nabízíme.

I pro vás máme nabídku na bezpečnostní, ochranné, interiérové či reflexní folie. Zašlete nám vaši poptávku, rádi pro vás připravíme nabídku ochranných folií na míru vašim potřebám.

Poptávka

Novinka: instalace reflexních vzorů na skleněné plochy

Nově do našeho sortimentu zařazujeme instalaci reflexních folií na prosklené dveře. Nabízíme širokou paletu vzorů včetně vzorů na zakázku.

Bezpečnostní fólie – zabezpečte si okna proti rozbití a následnému vniknutí

Spousta lidí řeší zabezpečení oken ve chvíli kdy dojde k rozbití a vniknutí do soukromého majetku .  My Vám nabízíme trvalé řešení tohoto problému instalací bezp.folií do oken . Tato certifikovaní folie splňuje všechny požadavky na ochranu a je certifikovaná pro použití jak ve zdravotnictví tak v pohostinství.  Po instalaci nepoznáte že je na okně oproti kovovým mřížím které nejsou tak diskrétní.

Bezpečnostní folie na skle je odolná proti jakémukoliv pokusu o proražení,proseknutí a vniknutí.  Další variantou je slabší ochranná folie s cetrifikátem vhodná do škol,školek,velkých prosklených prostor,výroben jídla -všude tak kde by mohlo dojít k rozbití skla a následnému vysypání a poranění kolemjdoucích.

Tyto folie splňují nejpřísnější nároky na ochranu skleněných výplní oken

Tepelně izolační fólie P75 NSN

Jak zabráníte v zimě úniku Vašeho tepla nejlépe?

Tepelně izolační folie NSN P75  zadrží 25% tohoto tepelného úniku přes skla oken ven . Tepelná folie nahrazuje třetí sklo ,má vysoký prostup světla ,zadrží 98% UV záření a pracuje jako pasivní klimatizace v létě .  Najde uplatnění všude tam kde chcete snížit náklady na vytápění v domácnosti ,ve firmě ,zdravotnictví atd.

V dnešní době vysokých cen je Tepelně izolační folie P75 NSN ideálním řešením jak ušetřit náklady na vytápění .

Zavolejte nám a my Vám zašleme vzorek folie

Nové fólie Fusion

Aktuálně zařazujeme do naší nabídky nové druhy folií značky Fusion. V nabídce najdete nové designové, protisluneční, privátní a speciální folie Fusion.

Uvedená folie vám rádi nainstalujeme jak v Plzni, tak v Praze.

Specifikace folií najdete níže v PDF dokumentech.

Fólie Atrefo nyní i v Praze

FOLIE NA OKNA PLZEŇ, NOVĚ PRAHA

Abychom vám byli blíže, rozšiřujeme naši působnost mimo Plzeňsko také na Prahu a okolí. Nově nabízíme bezpečnostní a ochranné folie na okna také v Praze a okolí.

Folie na okna včetně bezpečné a správné instalace

Nyní nově nabízíme instalaci folií na okna přímo u vás doma, kanceláři či jinde také v Praze a okolí. Nabízíme výhodné ceny folií na okna, které vám poskytnou úsporu, soukromí či více bezpečí.

Požádejte nás o poptávku

Poptávku pro vás zpracujeme zcela zdarma!  Zašlete nám vaši poptávku, rádi vám vypracujeme řešení pro vaše okna, pro více bezpečí, soukromí či pro tepelnou úsporu.

Těšíme se na spolupráci v Plzni a okolí a nově v Praze a okolí!

Poptávka okenních folií